WEB TASARIM

Web Tasarım

Fiziki ya da sanal işletmenizi internet üzerinde en iyi tanıtacak web sitesi ihtiyacınızı sizlerin marka ve hizmetinizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlıyor ve oluşturuyoruz. Özel şekilde oluşturduğumuz  web sitelerinin her biri  mobil uyumlu ve yüksek SEO alt yapısına sahiptir. Bu sayede kullanıcılarınız arama motorları üzerinde anahtar kelimenizi arattıklarında sizlere daha kolay ulaşabilir, mobil uyum sayesinde kullanıcılarıza internet sitenizde daha rahat gezinmesi sağlanır.

Web sitenizi oluştururken sizlerin işinizi en iyi şekilde yansıtacak şekilde tasarımı yapıyoruz. Kullanılan görseller orjinal lisanslı ve yüksek çözünürlüktedirler. İçerikleriniz işinde profesyonel yazarlar tarafından SEO uyumlu, akıcı ve redaksiyon kontrolleri yapılmış şekilde yazılır. Oluşturduğumuz web siteleri üzerinden sadece işinizin ya da işletmenizin tanıtımını değil aynı zamanda hem ürün satabilir hem de ödeme alabilirsiniz.

Fiyat ve detaylı bilgi için bizlere iletişim sayfamızdan, telefon numaramızdan ya da hızlı butonlardan direk olarak ulaşabilirsiniz.