Web tasarım hizmetimiz ile işletmenizi dijitale taşımaya hazır mısınız?  İnternet kullanımının artması ile hemen her şey dijital dünya üzerinden halledilmekte. İşletmelerin, kurumsal web sitesi ile internet üzerinden ürün/hizmet satışları oldukça arttığı ispatlanmıştır. Sizde bu dijital dünyanın bir parçası olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım ajansı olarak sizlere dijital anlamda ihtiyacınız olacak tüm fırsatları ve işlemleri sunuyoruz. İhtiyacınız olan tüm dijital hizmetleri tek bir ajans ile kısa süre içerisinde sizler için gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş SEO alt yapısı ve mobil uyumlu web siteleri ile dijital dünyada fark oluşturacak tüm çözümleri sizler için sunuyoruz.

Web sitesi tasarımı, arama motorları sayesinde kullanıcılarına internet üzerinden daha fazla erişilebilmeyi sağlayan en iyi dijital pazarlama araçlarından birisidir. Web sitesi sayesinde işletmenizi çok daha fazla kişiye duyurabilir, sadece bulunduğunuz lokasyonda değil dünyanın her yerine işletmenizi tanıtabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım hizmeti sayesinde işletmenizi dijital ortamda tam anlamıyla yansıtıyoruz. Logo tasarımları, web sitesi görünümü, mobil kullanıbilirlik, iletişim sayfaları gibi tüm tasarımları markanıza uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar gelişmiş SEO alt yapısına en uygun şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca kullanıcı deneyiminin de üst seviye olduğu tasarılarımız ile web sitesinizi ziyaret eden kullanıcılara müthiş kolaylık sağlayan tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi gelen ziyaretçinin aklına kazıyor ve sürekli marka bilinirliği oluşturulması için harika bir işçilik çıkarıyoruz.

Web Tasarım Hizmetleri

Gelişmiş SEO Alt Yapısı

Tüm web tasarım çalışmalarında gelişmiş SEO alt yapısını kuruyor ve başlangıç için olması gereken tüm SEO temellerini atıyoruz. Kurmuş olduğumuz birçok site kısa süre içerisinde yer almaya başlıyor ve arama motorlarındaki arama konumlarında daha iyi konumlarda yer aldığı gözle görülmektedir. Sizler için en doğru anahtar kelimeleri araştırıyor ve en fazla dönüşümün alınabileceği şekilde tüm işlemleri gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ihtiyacınız olan ya da gerekli olacak tüm sayfa tasarımlarını gerçekleştirerek yıkılmaz bir otorites sağlamış oluyoruz. Eğer Google ADS gibi bir reklamcılık uygulaması kullanmak isterseniz diye sayfalarınızı reklam optimizasyonlarının en üst düzeyde olduğu bir şekilde oluşturuyoruz.

 

Mobil Uyumlu Web Sitesi

İnternet kullanımının %80’i mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. Özellikle sosyal medya kullanımının da artması ile web trafiğinin yüksek çoğunluğu sosyal platformlardan gelmekte ve mobil cihazlar tarafından ziyaret edilmektedir. Bu yüzden web sitenizin mobil uyumlu olması, kullanıcı deneyimini, web sitenizden hemen çıkma oranını, kolay erişim gibi faktörleri büyük ölçüde etkilyecektir. Aynı zamanda Google SEO algoritmasının büyük ölçüde dikkat ettiği hususlardan birisidir. Sizlere sunduğumuz bu web sitesi tasarım hizmetinde tamamen mobil uyumlu şekilde inşa ediyoruz. Sadece mobil olmakla kalmayıp tamamen reponsive (tüm cihazlara uygun) şekildedir.

Yüksek Hızlı Web Siteleri

Ziyaretçilerin dikkat ettiğini bir konu da girdikleri internet sitesinini hızıdır. 3 sn dan daha uzun sürede açılan sayfalardan gelen ziyaretçilerin hemen çıkma oranı oldukça yüksektir. Ne kadar kaliteli ürün/hizmet sağlasanız da yavaşlık yüzünden potansiyel müşterinizi kaybetmiş olacaksınız. Türkiye’de bulunan hosting çözüm ortağımız ve temiz kodlamamız sayesinde internet siteniz üzerinde ekstra gereksiz yük barındırmıyor, önbellekleme sistemleri ile daha da hızlı açılmasını sağlıyoruz.

Kolay Yönetilebilir Panel

Admin paneli, sadeleştirilmiş ve oldukça kolay kullanımlıdır. bu sayede istediğiniz her şeyi birkaç tıklama ile kolayca gerçekleştirebilir, düzenleyebilir, ekleyip çıkarabilirsiniz. Üstelik teslim sırasında sizlere vereceğimiz eğitim videoları ile kısa sürede panel kısmına komple hakim olmanızı amaçlıyoruz. Bizden kaynaklı sorunlar için ömür boyu ücretsiz destek sağlıyoruz. Üstelik küçük çaplı güncellemelerinizi  de yine ücretsiz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Temiz Kodlama Yapısı

Temiz kodlama yapısı ile en hafif şekilde web tasarım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem çok daha anlaşılır bir siteye sahip oluyorsunuz hem de bu hafiflik sebebi ile çok daha hızlı açılan bir web siteniz oluyor. Aynı zamanda SEO’nun önemli kurallarından biri olan temiz kodlama yapısı ile rakiplerinize karşı yine önde oluyorsunuz.

Web tasarım hizmetimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için bizler ile iletişim sayfamız üzerindeki bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.