Web Tasarım Eğitimi

Web tasarım eğitimi ile hem kolay hem de gelişmiş web siteleri kurmaya hazır olun. Tamamen wordpress sistemler üzerine kurulmuş, anlaşılabilir ve A’dan Z’ye eğitimimiz ile kurs sonunda esşiz web tasarımlar gerçekleştirin.

İnternet kullanımının artması ve dijitalleşmenin günden güne büyümesi ile web tasarım ihtiyacı oldukça artmıştır. Neredeyse her firma artık işini dijital mecraya taşımak istiyor. Bu durumda hem dijital web ajanslarına hem de web tasarımcı takım arkadaşlarına oldukça talep artıyor. Bu artan talebi doğru şekilde karşılayabilmek için profesyonel web tasarım eğitimi verilebilmesi için takım arkadaşları ya da bu işte kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara yardımcı oluyoruz.

Web Tasarım Kursu 

Web tasarım kursu online ve fiziki olarak 2 şekilde gerçekleştmektedir. Online kurslarımızda skype, team wiever gibi 3. parti yazılımlar ile canlı şekilde uygulamalı ve birebir olarak gösteriyoruz. Kursiyerimizin tüm sorularını cevaplıyor ve beraberce profesyonel bir web sitesi kuruyoruz.

Fiziki web tasarım kurslarımız da ise talepler doğrultusunda anlaştığımız toplantı salonunda toplu şekilde eğitim veriyoruz. Gruplar halinde uygulamalı ve soru-cevap şeklinde eğitimi gerçekleştiriyoruz.

Web Tasarım Eğitiminde Neler Var?

 1. Domain nedir
 2. Hosting nedir
 3. Domain ve hosting seçimi
 4. Plesk ve Cpanel seçimi
 5. Domain ve hostingin bir birine bağlanması
 6. Cpanel arayüzünü tanıma
 7. Plesk arayüzünü tanıma
 8. FTP ile hosting sunucusuna bağlanma
 9. Cpanel üzerinden sunucuya bağlanma
 10. WordPress kurulumu
 11. Genel WordPress ayarları
 12. Tema seçimi
 13. Tema kurulumu
 14. Eklenti kurulumu
 15. Sayfa düzeni oluşturma
 16. İçerik oluşturma
 17. Görsel yerleşimi
 18. Sayfa alanlarını düzenleme
 19. Search console bağlantısı
 20. Analytics bağlantısı
 21. Temel SEO ayarları

Web tasarım eğitimi için genel aşamalar bunlardır. Sorulara ve işleyişe göre ekstra konulara değinilerek dersin işleyişi devam eder. Kursun toplam saat süresi 36 saattir.

Detaylı bilgi ve fiyat için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.