Web Tasarım

Web tasarım hizmetleri ile dijitalleşen dünyada internet üzerinde yerinizi alın! Seoskop ile işinizi en kısa sürede internet dünyasına taşıyın. İşinizi ve markanızı yansıtacak profesyonel web sitesi tasarımları ile tüm potansiyel müşterileriniz ve ziyaretçileriniz herkesin aklına kazıyoruz. Kolay kulllanılabilir ve gezinilebilir website ara yüzü ile rakiplerinize fark atın.

Gelişmiş ve kolay kullanılabilir admin paneli ile istediğiniz değişikliği saniyeler içinde gerçekleştirin. Mobil uyumlu (reponsive) tasarımı ile kullanıcılar hangi cihazdan sitenizi ziyaret ederse etsin o cihaza göre otomatik olarak boyutlandırılır. Profesyonel SEO alt yapısı ile Google ve diğer arama motorlarında kısa sürede fark edilin. Yüksek otoriteye sahip siteniz küçük çalışmalar ile sıralamanızda lider olun.

img 04 3

Web sitesi tasarımı, arama motorları sayesinde kullanıcılarına internet üzerinden daha fazla erişilebilmeyi sağlayan en iyi dijital pazarlama araçlarından birisidir. Web sitesi sayesinde işletmenizi çok daha fazla kişiye duyurabilir, sadece bulunduğunuz lokasyonda değil dünyanın her yerine işletmenizi tanıtabilirsiniz. Kurumsal web tasarım hizmeti sayesinde işletmenizi dijital ortamda tam anlamıyla yansıtıyoruz. Logo tasarımları, web sitesi görünümü, mobil kullanıbilirlik, iletişim sayfaları gibi tüm tasarımları markanıza uygun şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalar gelişmiş SEO alt yapısına en uygun şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca kullanıcı deneyiminin de üst seviye olduğu tasarılarımız ile web sitesinizi ziyaret eden kullanıcılara müthiş kolaylık sağlayan tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimliğinizi gelen ziyaretçinin aklına kazıyor ve sürekli marka bilinirliği oluşturulması için harika bir işçilik çıkarıyoruz.

Neler Yapıyoruz? 

Yaptığımız işlem ne olursa olsun her zaman sizin için en iyisinin olması için çabalıyoruz. İstediğiniz sistemi sizlere en kısa sürede tamamlıyoruz. Siteyi sizlere tamamlarken yanında verdiğimiz eğitim videosu ile kısa sürede admin paneline ve siteye hakim olmuş oluyorsunuz. Size ihtiyacınız olan tüm her şeyi videolar ile detaylı şekilde gösteriyor ve yolluyoruz. Yine ücretsiz şekilde sizlere 1 yıl boyunca ücretsiz olarak destek sağlıyoruz.

no image
no image
no image

Web Tasarım Özellikleri

Web tasarım hizmetlerimizde sizlere başlıca verdiğimiz hizmet ve özellikler

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil Uyumlu Tasarım

Mobil uyumlu tasarım ile tüm cihazlarda sorunsuz görünüm

Gelişmiş SEO Alt Yapısı

Gelişmiş SEO Alt Yapısı

SEO alt yapısı ile arama motorlarında otoriter olun

Modern Arayüzlü Panel

Modern Arayüzlü Panel

Admin paneli ile tek tıkla değişiklik yapabilme

Ücretsiz SSL Sertifikası

Ücretsiz SSL Sertifikası

Ücretsiz SSL sertifikası ile güvende olun

UX Tasarım

UX Tasarım

UX Tasarım ile kullanıcıların sitenizde kolayca gezinsin

Temiz Kodlama

Temiz Kodlama

Temiz kodlama yapısı ile Google botları sitenizi kolayca gezsin.

Neler Yaptık? 

Hakkımızda Ne Dediler?

İşlerinde gerçekten başarılı bir firma. Kendilerine firmamızın web siteisini yaptırdık. Teslim edene kadar bizimle sürekli olarak iletişimde kaldılar. İlgili ve bilgili bir web tasarım firması

Cihangir Seylan

Yaptıkları işin son derece arkasında olan bir web tasarım firması. Çalışmak isteyen herkese tavsiye ederim. Baştan sona kadar sizinle ilgileniyorlar.

Fahri Şentürk

E-ticaret sitemizi beklentimizin çok üstünde güzel bir tasarım ile bizlere teslim ettiler. Her sorumuzda anlık olarak cevap verdiler. Revize işlemlerimizi kısa sürede gerçekleştirdiler.

Onur Gök