fbpx

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

 

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformları, dünya genelinde en çok ziyaret edilen web siteleridir. Kullanıcıları hergün her saat hızlı şekilde artmaktadır. Son zamanlarda sosyal medya platformlarını sadece kişiler değil firmalar da kullanmaya başlamıştır. Bu sayede hem eski hem de yeni açılan firma, kurum ve kuruluşlar kısa sürede milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmışlardır.

Sosyal medyayı kullanan firma, kurum ve kuruluşlar bu platformlar sayesinde kendilerine yeni müşteriler edinmiş, marka bilinirliklerini oluşturmuş ve sürekli potansiyel kitlelere ulaşmayı başarmışlardır. Bu başarı sadece hesapların oluşturulması ile değil sosyal medya hesaplarının yönetimi ile de ilgili bir konudur. Hesaplarınızdaki paylaşım ve hareketleriniz ne kadar kaliteli ve kitlenize hitap eden çalışmalar olur ise geri dönüş alma şansınız o kadar artacaktır.

Seoskop Dijital Pazarlama Ajansı olarak sizlere en iyi geri dönüş alabileceğiniz Sosyal Medya Danışmanlığı ve Sosyal Medya Yönetimi hizmetini sunuyoruz. Bu sayede marka, hizmet ve firmanızı yansıtacak en iyi gönderileri oluşturuyor, sosyal hesaplarınızı işletmenize uygun olarak düzenliyoruz. Bu sayede kısa süre içerisinde yüksek etkileşimler ile sizlerin en iyi sonuçları almanızı sağlıyoruz.

Sadece sosyal medya yönetimi değil sosyal medya reklam yönetimi ve reklam danışmalığı hizmetini de sizlere sunuyoruz. Bu sayede satış ya da marka bilinirliği için verdiğiniz reklamlar ile kısa sürede iyi dönüşler ve iyi gelirler etmenizi amaçlıyoruz.

Neler Yapıyoruz?

  • Strateji geliştiriyoruz.
  • Sosyal medyada ulaşmak istediğiniz amaca göre hedef kitle seçimi oluşturuyoruz.
  • Marka güvenilirliği ve bilinirliği sağlıyoruz.
  • Doğru hedef kitleye doğru reklam verilmesini sağlıyoruz.
  • Doğru pazarlama stratejileri ile sizler için en küçük fırsatları bile değerlendiriyoruz.
  • Aylık, haftalık ya da günlük raporlamalar ile sizlerle daima iletişim içinde kalıyoruz.