Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile işinizi, markanızı, ürününüzü dijital dünyaya tanıtmaya hazır mısınız? Hergün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği sosyal platformlar için profesyonel destek almanın vakti geldi.

Doğal yollar ile markanızın dijital varlığını büyütelim ve tüm potansiyel kitlenize tanıtalım. Fark yaratan çözümler ile tüm dikkatleri üzerinize çekelim ve marka bilinirliliğiniz arttıralım.

Dijitalleşmenin hızla yükseldiği zamanlarda sosyal medya yönetimi için yol arkadaşınızı ne kadar iyi seçerseniz sosyal platformlarda tanınmanız ve popületire kazanmanız o kadar hızlı olacaktır. Özellikle bu kitlenizin sizinle dönüşüme geçmesi daha hızlı olacaktır. Sizin sosyal hesaplarınız hala yönetilmiyor mu?

sosyal medya yönetimi

İçerik Yönetimi

Fark oluşturan ve dikkatleri üstüne çeken tasarımlar ile profesyonel şekilde içeriklerinizi oluşturuyor ve yayınlıyoruz.

Analiz

Takipçilerinizi analiz ediyor ve hareketlerini günlük olarak inceliyoruz.

Monitoring

Rakiplerinizi en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve sürekli olarak onları gözlemliyor her adımını takip ediyoruz.

Çözüm Üretme

Elde ettiğimiz tüm verileri analiz ediyor ve daha fazla kişiye ulaşarak dönüşüm elde etmek için çözüm üretiyoruz.

PROFESYONEL DESTEK

Profesyonel Yönetim

Sektörünüzdeki rakip firmaların tüm dijital varlıklarınızı keşif ediyor ve monitoring ile sürekli onları takip ediyoruz. Bu sayede attıkları her adımı paylaştıkları her gönderiyi takibe alıyoruz. Anlık talip ile kısa sürede çözüm üretiyor ve fark oluşturan, dikkat çeken tasarımları gerçekleştiriyoruz. Harekete geçirici metinleri içerik editörümüz ile hazırlıyor ve sosyal medya yönetimi aşamalarında etkileyici bir dil kullanıyoruz.

Bu zamana kadar yönettiğimiz hesaplarda yaşadığımız sorun ve dönüşleri derleyerek ortaya çıkardığımız analizler sayesinde hedef kitlenizin ya da sosyal kullanıcıların ne istediğini biliyoruz.

Profesyonel sosyal medya yönetiminde tercihiniz Seoskop Ajans olsun hem profesyonel bir kadro ile çalışmaya başlayın hem de en üst düzey dönüşümleri alın.

Performansınızı Arttılarım!

Hedef kitlenizi günden güne büyütüyoruz. Takipçilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin sizinle eyleme geçmesi için tüm gerekli çalışma ve çabayı sağlayarak dönüşüm stratejileri hazırlıyoruz. Bu sayede organik olarak satışlarınızı arttırıyor, yeni ve istikrarlı müşteriler kazandırıyoruz.

Tek İşimiz

Markanızın sosyal medyada etkisiyle bilinen ve güvenilen bir marka haline gelmesi ile sektörünüzde Marka bilinirliği ile pazarlama performansınız artacaktır. Sosyal medya yönetiminin amacı sizi doğru kitleye ulaştırmak ve Yeni medyada ki halkla ilişkiler kısmını yönetmektir.

3405333

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Sosyal medya hesaplarımızı tamamen Seoskop Ajansa yönlendirdik. Hem etkileyici tasarımları ile hem de ürettikleri mükemmel çözümler ile kısa sürede kitlemizi etkilemeyi başardılar.

Burak Bal

Güzellik salonumuz için kendileri ile uzun süredir konuşuyoruz. Profesyonel şekilde sosyal medya hesabımızı yönetiyor ve reklamlarımızın ayarlarını gerçekleştiriyorlar.

Sevinç GÜL

Sadece sosyal medya hesabımızın yönetimi ile ticari büyümemizde büyük rol oynadılar. Kendileri bu işi harika yapıyorlar.

Selin Kınalıbaş