Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmalığı ile markanızı dijital platformlarda tanıtıalım. Marka bilinirliğinizi ve potansiyel müşterileriniz artsın!

Sosyal medya, dünya üzerindeki kişilerin en çok vakit geçirdiği platformlardan biridir. Hergün yüzbinlerce kullanıcı bu platformlara kayıt olmakta milyonlarca paylaşım yapılmaktadır. Bu yaygın kullanımdan sonrasında markalar ve işletmeler de sosyal medya platformlarında yer almaya başlayarak marka bilinirliklerini ve hizmetlerini daha fazla kişiye duyurma fırsatı yakaladılar. İşletmelerin sosyal hesapları kullanmayı arttırması ile sosyal medya platformlarında işletmeler için özel profiller seçenekleri sunmaya başladılar. 

Kurumsal işletmeler için sosyal medya

İşletmelerin sosyal platformlarda boy göstermesi ile birlikte marka bilinirlikleri ve iş tanımları daha  da bilinir hale geldi. Reklam maliyetleri daha az tutarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı yakaladılar. 

Birçok işletme ürünlerini sosyal medya hesapları üzerinden satmaya başlayarak dijiltal satış alanlarından pazar yerlerini genişlettiler. Kurumsal markalar ilse sosyal medya yönetimi ile marka bilinirliklerini oldukça arttırdılar. Etkili tasarım ve paylaşımlar ile hedef kitlelerini günden güne büyüttüler. Peki sizin işletmeniz sosyal medya platformlarında var mı?

İşletmeler için sosyal medya büyüyen bir sektör oldu. İlk zamandaki gibi işletmeler sosyal medyada takip edilmiyor. Profesyonel sosyal medya yönetimi olanlar, akılda kalıcı tasasarımlar ve marka oluşturabilenler her geçen gün dijital platformlarda büyüyor. 

Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı

İşletme ve markalar her geçen gün sosyal medyada arttığı için hedef kitlenizin ilgisini çekmek artık daha zor. Bu yüzden sosyal medya danışmanlığı hizmeti ile profesyonel kişilerden hizmet alarak sektörün hızlı ve doğru büyüyen markası/işletmesi olma yolunda emin adımlar atıyoruz. 

Sosyal medya danışmanlığında sizlere ne sunuyoruz?

  • Sektör analizi yapıyor ve rakiplerinizi inceliyoruz.
  • Hedef kitlenizi analiz ediyor ve sosyal medya üzerindeki davranışlarını inceliyoruz. 
  • Sektörünüze yenilik katabilecek çözümler oluşturuyoruz.
  • Müşterilerin sürekliliğini sağlamaya yönelik çözümler araştırıyoruz.
  • Satışlarınızı arttıracak çözümlerin üretilmesini sağlıyoruz.
  • Marka ve hizmet bilinci oluşturuyoruz
  • Çalışma süresince telefon ve mail desteği sağlıyoruz.
  • Hesap istatistiklerinizi detaylı olarak aylık olarak raporlama gerçekleştiriyoruz.