SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

Seach Engine Optimization (SEO) yani Arama Motoru Optimizasyonu, Google ve diğer arama motorlarında web sitelerinin daha üst konumlarda görünmesini sağlamak amacı ile gerçekleştirilen işlemdir. Web sitelerini arama motorlarına göre optimize edilir, bu skor ne kadar yüksek olur ise Google üzerinde yükselme şansınız o kadar artar. Artan görünürlüğünüz ile arama motorlarına arama yapan kullanıcılar sizlerin web sitenize ulaşacaktır. Bu sayede hem potansiyel müşterilerinize ulaşmış olacaksınız hem de reklam maliyeti gibi durumları en aza indirgemiş olacaksınız.

SEO Hizmeti Size Ne Sağlar?

SEO hizmeti ile arama motorlarında daha üst konumlarda gözükür ve potansiyel müşterilerin neredeyse tümüne ulaşırsınız. Bu sayede marka bilinirliğiniz artacak ve müşteriler tarafından daha fazla tercih edilir duruma gelme ihtimaliniz artacaktır. Aynı zamanda gelişmiş SEO alt yapısı oluşturma hizmetimiz ile birden fazla kelimede arama motorlarında üst sıralarda çıkma ihtimaliniz artmaktadır. Bu sayede daha fazla potansiyel müşterinize web siteniz üzerinden ulaşmanız mümkün hale geliyor.

Her siteye SEO yapılır mı?

Google ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almak isteyen her kişi web sitesine SEO işlemi uygulatmalıdır. Düşük rekabetli kelimelerde sadece içerik ve iç optimizasyon ile üst sıralarda yer almak mümkündür. Fakat büyüyen dijital ortam ve genişleyen sektörler nedeni ile düşük rekabetli kelime bulmak pek mümkün değildir. Kelimelerin ve sektörün durumuna göre çalışma işlemleri değişmektedir.

SEO Hizmetinde Fiyatlandırma

Fiyatlandırmamızda her web sitesinin hedef anahtar kelimenin rekabeti ve rakiplerin çalışmalarına göre farklılık göstermektedir. Bu sebepten dolayı her çalışma için farklı fiyatlandırmalarımız vardır. Fiyatlandırma aşamasında sizlere en uygun fiyatı verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçmek için web sitemiz üzerinden bizlere mail atabilir ya da iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.