SEO fiyatları ile herkes için SEO! Her bütçe ve projeye özel olarak hazırlanmış tekliflerimiz ile %100’e kadar başarı garantisi! Yüksek kaliteli linkler ile sitenizin sıralamasını ve otoritesini arttırın. Hızlı ve yüksek başarı oranımız sektörde bilinen web sitesi olmak için sektörde kendini kanıtlamış SEO uzmanlarımız ile tüm çalışmalarımızı baştan sona gerçekleştiriyoruz.

SEO Fiyatları

SEO fiyatları ile en uygun fiyatlara Google ve diğer arama motorları arasında üst sıralarda yer alın.

Profesyonel SEO paketleri ve çalışmalar ile Google üzerinde yükselmeye hazır olun. Detaylı SEO çalışmalarımız ile anahtar kelimelerinizde daha üst konumlarda yer alın, web üzerinde arama yapan kullanıcılar sizleri daha çok tercih etsin, marka bilinirliğiniz artsın. Yıllık SEO fiyatları %20 indirimli şekilde 6 taksit ile ödeme imkanıyla sunulmaktadır. Seo fiyatları her bütçeye ve işletmeye özel olarak oluşturulmuştur. SEO fiyatları ve oluşturduğumuz paket çalışmalar sizleri ödemeyi yaptıktan ya da çalışmaya başladıktan sonra direk olarak 1. sayfaya çıkarmaz. Böyle bir düşünceniz var ise farklı firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

SEO Paketleri

SEO paketleri içerisinde bulunan tüm çalışmalar aynı gibi görünse bile rekabete göre çalışmalar farklılık göstermektedir. Bu yüzden sektörünüzdeki rekabet analizinizi biliyorsanız direk olarak bizlere satın almak istediğiniz SEO paketini belirtebilirsiniz, Eğer bilmiyor ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız canlı destek ya da whatsapp üzerinden bizlere anlık olarak ulaşabilir ve size en uygun seo paketi ve seo fiyatını sunabiliriz.

SEO Paketleri İşe Yarar mı?

Her SEO paketi her zaman işe yaramaz. Bunun sebebi çalışma yapılırken işçiliğin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Yapılan çalışmalar ne kadar düzenli ve kaliteli olur ise websiteniz üzerinde yükselme o kadar hızlı gerçekleşir ve kalıcı olur. Bizlerden alacağınız SEO paketlerinde kötü , hacklink ya da spam linkler kullanılmaz. Tamamı temiz link çöplüğüne dönmemiş sitelerdir. Yüksek otoriter değerlere sahiptir. İhtiyaca göre istediğiniz SEO çalışmalarımız, SEO fiyatları tablomuzda yer almaktadır.

Çalışma nasıl başlıyor ve devam ediyor?

SEO çalışması için öncelikle sitenizi baştan sona analiz ediyoruz. Bu analiz sonucunda elde ettiğimiz verilere göre bir yol haritası çıkarıyor ve rakipleriniz inceliyoruz. Sizlere yeni trafik ve dönüşüm getirecek kelimeler üretiyor ve tek sayfanızı Google üzerinde birden fazla sıralamaya getirecek hale getiriyoruz. Site için SEO çalışmalarında 404 hataları, içerik geliştirmeleri, menü ve iç link bağlantılarını, hız ve sunucu optimizasyonlarını gerçekleştiriyoruz.

Hangi araçlarını kullanıyoruz?

Site analizinizi gelişmiş ve profesyonel bir çok araç ile yapıyoruz. Bunlardan bazıları

  • Ahfres
  • Semrush
  • Moz
  • Screaming Frog
  • Seach Console
  • Google Analtics
  • Google Tag Manager

gibi çeşitli analiz araçlarından faydalanıyor ve detaylı bir analiz yapma şansını yakalıyoruz. Bu sayede profesyonel SEO çalışmasını sizler için gerçekleştirmiş oluyoruz.

SEO Çalışması Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Bizden alacağınız hizmet 1 ayı kapsar. Müşterimiz olduğunuz günden itibaren hızlı şekilde web sitenizi detaylı şekilde analiz eder ve çalışmalara başlarız. Çalışma tamamlandığında yapılan tüm işlemler ile ilgili bir veren bir rapor gönderiyoruz.

Çalışmalar Tek Seferlik mi?

Çalışmalarımız tek seferlik değildir.  Bizimle çalışmak istediğiniz her an sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ne Kadar Süre Çalışmalıyız?

SEO sürekli büyüyen ve gelişen bir sektördür. Siz Google ve diğer arama motorlarında üst sıraya çıkmak için çalışma yaptırıyorsunuz bunun gibi çok fazla kişi de yine çalışma yaptırmak istiyor. Bu yüzden SEO çalışmalarına en azından 1 sene devam etmelisiniz.

SEO Fiyatlarınızda İndirim Yapıyor musunuz?

SEO fiyatları fiyat performans için günümüzdeki en iyi fiyatlardandır. Uygun fiyata yüksek ve kaliteli çalışma sağlıyoruz. SEO fiyatları indirimini sadece yıllık alımlarda ve sözleşmeli müşterilerimizde gerçekleştiriyoruz.

Çalışma İçin Ne Tür Bilgileri Göndermeliyim?

Sizden istediklerimizi bir form şeklinde yolluyoruz. O form kısmında yazan bilgileri yollayıp bize gönderiyorsunuz. Aynı zamanda vereceğimiz adrese search console ve analytics yetkisi vermeniz gereklidir.

Çalışmalar Ne Kadar Sürede Etki Eder?

SEO çalışmalarının etkisini göstermesi genellikle başlangıçtan sonra 20 ile 55 gün arasında değişiklik göstermektedir. Bu süreç Google arama motoruna bağlı olarak değişmektedir.

Yükselme Garantisi Veriyor musunuz?

En az 3 aylık sözleşmeli çalışma yaptığımız müşterilerimize yükselme garantisi veriyoruz. Hiçbir kurumsal firmanın vermediği gibi bizler de ilk sayfa garantisi vermemekteyiz.

Seo fiyatları ve çalışmalar hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilir ya da whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Her zaman sizler için en iyisini gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımız bugün çalışmaya başlayıp yarın yükselme bekleyen firma kurum kuruluş ve kişiler için uygun değildir.