Google yorum önemi: Eğer bir işletmeye sahipseniz ve Google’daki online işletme varlığınızı oluşturmuşsanız firmanızı herkesin yorum yapabileceği sanal bir dünyaya konumlandırmışsınız demektir. Google işletmelerde yer alan firma profilinize müşterileriniz olumlu veya olumsuz yorumlarını bırakabileceği gibi, rakipleriniz işletme itibarınızı düşürmek, potansiyel müşterileriniz karşısında kötüleme ve karalama çalışması yaparak rekabetçi piyasa koşullarında sizin önünüze geçmek için kasıtlı olarak olumsuz yorum yaptırabilirler. Bu olumsuz yorumlar sebebiyle mevcut müşterilerinizi kaybedebileceğiniz gibi potansiyel müşterileriniz de sizi tercih etmeyip rakip firmaya gidebilirler. Kasten yaptırılmış bu olumsuz yorumlar, sanal itibarınızı zedeler ve insanların günden güne firmanızı daha az tercih etmesine sebep olur. Google yorum ile sizler de fark edilin.

Google yorum satın al hizmetinin faydalarını anlattığımız bu yazıda, bu hizmetin size ve firmanıza sağlayacağı fırsatları öğrenme şansı yakalayacaksınız. Yalnızca, işletmenize Google Harita Kaydı yaptırmışsanız bu hizmeti alabileceğinizi belirtmek isteriz. Eğer, Google’daki varlığınızı kendi üzerinize almamışsanız bu hizmet de bizlerden alabilirsiniz.

Google Yorum Hizmeti

Google yorum hizmeti ile işletmerinizi haritalar üzerinde daha ön plana çıkartarak sizler potansiyel müşterileriniz tarafındanda daha fazla tercih edilebilirsiniz. Bu sayede hem Google üzerinde harita sıralamanız daha iyi konumda gözükür, hem de potansiyel müşterileriniz tarafından daha fazla tercih edilmeye başlanırsınız. Google yorum hizmeti ile sizler de ilk günden itibaren haritalar üzerinde işletmenizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Google Yorum Satın Al

Google’ın Harita uygulamasında herhangi bir arama yapıldığında (Örneğin: Eczane) karşımıza pek çok farklı Eczane’nin yer aldığı arama sonucu kısmı çıkar. Sonuçların çıktığı listeyi iki farklı kritere göre listeleyebiliriz. Eğer dilersek, işletmeleri mevcut konumumuza göre yakından uzağa sıralayabileceğimiz gibi işletmenin puanına (yıldız sayısına) göre de sıralayabiliriz. Google yorum hizmeti ile haritalarda fark yaratın!

Günümüzde, kaliteye ve referansa da önem veren pek çok insan bu sıralamayı mesafe odaklı değil, müşterilerin işletme hakkında yaptıkları puanlama ve yorum bazlı değerlendirmelere göre tercih ederler. Bir mekan, ne kadar çok olumlu yorum barındırıyor ve yıldız sayısı ne kadar yüksekse müşteriler tarafından da o kadar tercih edilebilir demektir. Google işletme profilinizdeki olumlu yorum ve puanlamalar sizleri aramalarda rakiplerinizin önüne taşıyarak daha çok kişi tarafından keşfedilmenizi sağlarlar.

Tüm işletmeler gibi rekabet ettiğiniz firmalar vardır. XYZ isminde rakip bir işletmeniz olduğunu varsayalım. XYZ işletmesinin Google’da 56 yorumunun olduğunu ve ortalama değerlendirme puanının 3.8 olduğunu hayal edelim. Eğer siz XYZ  firmasının üstünde sıralamaya girmek istiyorsanız 56’dan fazla yorum ve 3.8’den daha yüksek bir değerlendirme puanına sahip olmalısınız. Google yorum hizmeti için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Google Harita Yorumları

Google harita yorumları ile Google Haritalar uygulamasında önerilen işletmeler arasında çıkma olasılığını %70 e kadar arttırıyor. Google haritalar uygulamasının sunduğu detaylı filtreleme özelliği sayesinde yıldız puanı ve yorum sayısına göre işletmeleri kullanıcının önüne çıkarır. Olumlu yorumları ve yüksek yıldızları gören kullanıcılar bu işletmeler arasında tercih yaparlar. Kısacası ne kadar iyi puanlamanız var ise müşterilerin tercih oranı da o kadar artacaktır.

Sizlerde bu filtrelerde müşterilerin önüne daha fazla çıkmak istiyorsanız Google harita yorum hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 Google Harita Yorumu Satın Al

Google yorum hizmeti satın alarak yalnızca Google Haritalar ve Google İşletme uygulamalarında başarı sağlamazsınız. Burada sağlayacağınız başarı sayesinde web sitenize alacağınız daha fazla trafik, web sitenize SEO açısından da fayda sağlamaktadır. Bu, sizler için her alanda daha fazla müşteri anlamına gelmektedir! Google yorum satın al ile sizler de haritalarda rakiplerinize fark atın müşterileriniz tarafından fark edilir duruma gelin. Google yorum satın al hizmetleri SEOSKOP güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.

Sizler de ‘’Google Yorum Satın Al’’ hizmetimizi satın alarak varsa işletmenize yapılan olumsuz yorumları maskeleyebilir, olumsuz yorum yoksa dahi rakip firmalardan daha üst sırada çıkmayı sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimizi almak için bizlerle iletişime geçin! Google yorum işleminde Seoskop ile çalışın rahat edin.