Eskişehir Web Tasarım

Eskişehir web tasarım hizmetleri ile uygun fiyatlı ve  SEO dostu web sitelerin kalitesini yaşayın.

Eskişehir, Türkiye’ üzerindeki en büyük şehirlerden biridir. Bu nedenle internet kullanımı da Eskişehir’de oldukça fazladır. Hemen herkes aradığı hizmeti ya da ürünü internet üzerinden arayarak binlerce web sitesi ziyaret etmekteler. İnternet kullanımın artmasından kaynaklı olarak işletmeler de daha fazla kişiye ulaşabilmek amacıyla işlerini dijital dünyaya taşımak istiyorlar. Seoskop Ajans sizlerin dijitale dünyaya geçişinizde yanınızda olmak için var.

Eskişehir web tasarım ve dijital pazarlama ajanslarından biri olarak sizlere bu yolda eşlik etmekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. Mobil uyumlu (reponsive) ve gelişmiş SEO alt yapılı web tasarım hizmetlerimiz ile işinizi dijital dünyaya taşımak için mücadele ediyor, sizin için yaptığımız tüm işleri kendimize yapıyor gibi özenerek yapıyoruz. Bu yüzden de ortaya çıkan işçilikle hem müşterilerimizi mutlu ediyor hem de biz mutlu oluyoruz.

Web Tasarım Eskişehir

Eskişehir web tasarım firması olarak  %100 mobil uyum sağlayan, markanızı ve işinizi yansıtan, SEO dostu web sitelerinizi oluşturuyor ve yayına alıyoruz.

Marka ve işinizi yansıtan çalışmalarımız ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıların aklında bir köşesine yerleşmeyi amaçlıyor buna göre UI/UX tasarımlar oluşuruyoruz. Hem kullanıcıların ziyaret süresince rahat gezinmelerini sağlıyor hem de Google SEO açısından etkili olmasını amaçlıyoruz.

Süreç Nasıl işliyor?

1- Tanışma ve Bilgi Paylaşımı

Sizlerle tanışıyor ve ne istediğinizi tam olarak anlıyoruz. İlerleyen süreçte atlanılan bir husus olmaması için tüm detayları not ediyoruz. Ön bilgiyi sizden aldıktan sonra rakiplerinizi inceliyoruz. Neler yapmışlar ve neler yapıyorlar bunların analizini gerçekleştirerek sizleri tekrar bilgilendiriyoruz. Bu özelliklere göre teknik alt yapıyı hazırlama çalışmalarına başlıyoruz.

2- Demo Web Tasarım

Toplanan bilgiler ve müşterinin isteği doğrultusunda demo arayüzü oluşturuyoruz. Oluşturulan demo tasarımı aşamalarında firmanın hikayesini, işini, sektörünü, hizmetlerini ele alıyor ve göze hitap eden, harika bir tasarım ortaya çıkarıyoruz.

3- Yayına Alma 

Müşterilerimizin kabul ettiği demo tasarımların son işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Web sitesini optimize ediyor ve gerekli son kısımları düzenliyoruz. Hız optimizasyonlarını hazır hale getiriyoruz. Sitenizdeki bekleme ve sunucu yanıt sürelerini minimum hale indiriyoruz. Son kontrolleri gerçekleştirdikten sonra sitenizi yayına alıyor ve arama motorlarının ziyaretine açıyoruz.

4- Temel SEO Ayarları

Hizmetleriniz ve markanız için site içerisinde yapılabilecek temel SEO ayarlarını gerçekleştiriyoruz. Bu optimizasyonlar sayesinde Google sıralamanızı daha iyi konumlardan almanız için ön çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

5- Arayüz Eğitimi

Müşterilerimizin web sitesini daha rahat kullanabilmek için admin panelinin detaylı olarak eğitimini veriyoruz. Bu eğitimi videolar halinde uzak masaüstü bağlantısı olarak gerçekleştiriyoruz.

6- Müşteri Desteği

Soru ve sorunlarınız her konuda en geç 3 iş günü içerisinde cevaplanır ve sorunlar en kısa süre içerisinde çözümlenir. Çalışma saatlerimiz içinde bizlere telefon desteği ile çalışma saatlerimiz dışında mail ile anlık destek alabilirsiniz.

7- Yedekleme ve Bakım

Projelerinizi ilerleyen süreçte herhangi olumsuz duruma karşı ayda 1 defa olmak üzere yedekleriz. Bu süre içerisinde websitenize herhangi bir zarar gelirse eski yedeği tekrar kurar ve saatler içinde yanına alırız.

Web Tasarım Özelliklerimiz

1- Kolay kullanılabilir admin paneli

Kolay ve anlaşılabilir admin paneli ile siteniz üzerindeki her şeyi bir kaç tık ile değiştirebilir, düzenleyebilirsiniz. Dilediğiniz taktirde tekrar özelleştirebilir ve sizlerin kullanımına sunarız.

2- Mobil Uyumlu (Reponsive) Web Tasarım

İnternet kullanımı en çok mobil cihazlar üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden internette bulunan her websitesinin mobile uyumlu olması gerekir. Sitenize gelen ziyaretçiler mobil tasarımda daha rahat vakit geçirir. Tasarımlarımızı tamamen mobil uyumlu şekilde gerçekleştiriyoruz.

3- Gelişmiş SEO Alt Yapılı Web Tasarım

SEO (Arama motoru optimizasyonu) web sitelerinin Google üzerinde daha iyi sıralamalarda çıkması için yapılan çalışmalardır. Yaptığımız tüm websitelerinde SEO alt yapısını oluşturuyoruz ve SEO ya uygun hale getiriyoruz. Rekabeti düşük ya da orta derece olan kelimelerde çoğu zaman ek bir çalışmaya gerek kalmadan iyi sonuçlar yakalıyoruz.

Eskişehir Web Tasarım firması olarak bizimle çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.