Dijital pazarlama danışmanlığı ile dijital dünyaya markanızı tanıtmaya hazır mısınız? Dijital işlerinizi bize devredin siz sadece ürün/hizmet satışınıza odaklanın.

Dijital pazarlama, bir markanın internet üzerinde ürünlerini ya da hizmetini daha fazla kişiye ulaştırmak için yaptığı tüm pazarlama çalışmalarına verilen genel bir addır. Günümüzde neredeyse her firma geleneksel yöntemler yerine bu yolu tercih etmektedir. Bunun en büyük sebeplerinden birisi geleneksel reklamcılıktan daha uygun maliyette olması daha hızlı şekilde dönüşüm sağlamasıdır. Yine aynı şekilde bu dijital pazarlama yöntemlerini kullanarak ürün, hizmet ya da markanızı tüm dünyaya uygun fiyatlara tanıtım yapmanıza ve erişim sağlamanıza olanak sağlamaktadır. Tabi ki ne kadar doğru stratejiler kullanılır ise o kadar doğru kişilere ulaşırsınız ve dönüşüm oranınız artar.

Dijital Pazarlama Danışmanı

Dijital pazarlama danışmanı, sizler için en faydalı olabilecek platformları ve yöntemleri araştırır. Hangi platformlar üzerinde olmanız, hangi araçları ya da hangi yöntemleri kullanmanız gerekliğini araştırır ve bir yol haritası çıkararak en iyi şekilde erişim sağlayarak dönüşüme dönmesini hedefler.

Tüm işlemler dijital pazarlama danışmanlığı tarafından gerçekleştirilir. Bizlerden danışmanlık hizmeti alan firma ya da markaların sektörleri ve işleyişleri hakkında bilgileri edikten sonra derinlemesine araştırma yaparak sizlere rakiplerinizin ulaşamadığı ya da eksik kaldığı çözümleri üreterek fark yaratan çözümler üretiyoruz. Bu sayede kısa sürede başarı yakalama şansımız oldukça yükseliyor. Aynı zamanda hangi platformlarda olmanız daha doğru, hangi yöntemler ile daha iyi sonuç alınır ve nasıl dönüşüm odaklı çalışmaların stratejilerini oluşturarak sizlerle bilgi paylaşımında bulunuyor ve bu strateji doğrultusunda planlı şekilde çalışıyoruz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO çalışmaları ile web sitelerinize %100 e kadar trafik başarısı sağlayarak organik ziyaretçi kazanımı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya platformları üzerindeki varlıklarınızı yöneterek en iyi dönüşü alabileceğiniz hedef kitlenize ulaşmayı amaçlıyoruz.

Google Reklamları

Google ücretli reklam ağları ile en doğru kitleye, bütçe optimizasyonu uygularak daha ücretli arama ve görüntülü reklam çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Mail Pazarlaması

Mail pazarlamacılığı ile mevcutta olan mail abonelerinize etkili şekilde oluşturulan stratejiler ile mail pazarlaması gerçekleştiriyoruz.

İçerik Pazarlaması

Marka bilinirliğiniz artması ve organik ziyaretçi kazanmanız için saf ve doğru bilgiyi sizler için oluşturuyor, direk olarak hedeflediğimiz kitleye ulaşma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

En etkili hedef kitle oluşturumu ve algı oluşturacak görseller ile tüm sosyal medya platformlarında reklamlarınızı dönüşüm odaklı yayınlıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Dijital pazarlama danışmanlığı kapsamında sizler için ilk başta önerdiğimiz çalışmalardan birisi SEO’dur. SEO çalışmaları ile sürekli olarak arama motorları üzerinden organik ziyaretçi elde etmeniz amaçlanmaktadır. Bu sayede ücretli reklam ağları gibi sürekli ücret ödemez sadece danışmanlık ücreti ödersiniz. En etkili dijtal pazarlama yöntemlerinden biri olan SEO, hem marka bilinirliliğinizi hem de hizmet ve ürün pazarlamanızı organik olarak arttıracaktır.

 

Sosyal medya pazarlaması

Dijital pazarlama danışmanlığında yürütülen en etkili çalışmalardan birisi sosyal medya pazarlamasıdır. Sosyal medya pazarlamasının en iyi avantajı, doğru çalışma ile kısa sürede potansiyel müşterilerinize ya da daha farklı kişilere kısa sürede ulaşılabilmesidir. Özellikle rakip analizleri yapılarak zayıf ve güçlü yanların bulunarak o taraflara yoğunluk verilmesi ile sektördeki açıklık kapatılı ve hızlı bir büyüme kaydedilir.

Her gün binlerce kişi tarafından kullanılan sosyal medya platformları, direk satışa / etkileşime geçmede büyük rol oynamaktadır. Özellikle ilgi çekici içerikler ve sosyal kampanyalar ile normalden çok daha kısa sürede yüksek kitlelere ulaşabiliyoruz.

Google Ads Reklamları

Dijital pazarlama danışmanlarının en çok kullandığı ve en etkili yöntemlerden biri olan yeni adıyla Google Ads eski adıyla Google Adwords, birçok kanalda reklam yayınlamamıza olanak sağlıyor. Ayrıca bu kanallar üzerinden yayınlanan reklamlar oldukça etkili ve dönüşüm odaklıdır. Ürün ya da markanızı tanıtmak için en iyi reklam türünü ücretlendirmesini detaylı olarak analiz ederek sizler ile iletişime geçiyoruz. Arama ağı reklamcılığı için anahtar kelime ve bütçe optimizasyonlarını gerçekleştiriyor, görüntülü reklam hizmetleri için videonuzu hazırlıyor ve hedef kitlenizi oluşturarak en iyi dönüşümü sağlamak amacıyla reklamlarınızı planlıyoruz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı, dijital pazarlamada en çok kullanılan yollardan biridir. Sosyal platformlar üzerinde internet kullanıcıları ortalama 3 – 5 saatini harcamakta. Aynı zamanda reklam dönüşüm oranları oldukça yüksekken maliyetlerde oldukça düşüktür. Artan E-ticaret siteleri ile herkesin reklam vermesi üzerine dönüşüm almak bir hayli zorlaşmış durumdadır. Dijital pazarlama danışmanlığı hizmetimiz ile direkt hedef kitle araştırması yaparak, reklamlarınızı en uygun kişiye göstermeyi planlıyor, elde ettiğimiz metrik ve istatistikleri detaylı şekilde analiz ederek en iyi reklam performansını almanıza yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Haftalık 15 günlük ya da aylık raporlamalar ile istatistikleri sizlere iletiyor ve bilgilendiriyoruz. Dileyen müşteri, firma ya da kuruluşlara yerinde sosyal medya reklamcılık eğitimi veriyoruz.

İçerik Pazarlaması

İçerik pazarlaması ile sektörünüz ile alakalı aranması yüksek başlıkları araştırarak okuyucu sıkmayan, direk bilgi veren ve amaçlanan hedef kitleye direk olarak ulaşması amaçlanan içerikleri oluşturuyoruz. Arama motorlarında bilgi amaçlı aradıkları anahtar kelimeler ile kullanıcıların karşısına web sitenizin çıkmasını sağlayarak hem web trafiğini hem de marka bilinirliliği oluşturmak için çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Mail Pazarlaması

Mail pazarlaması (e-posta pazarlama)  güncelliğini asla yitirmedi. Halen etkileşim ve dönüşüm oranlarının yüksek olduğu pazarlama araçlarından biri. Eğer bir mail aboneliğiniz var ya da bunu oluşturarak daha fazla kişiye ulaşmak, sürekli müşteri kazanmak ve dönüşümlerinizi arttırmak için dijital pazarlama danışmanlığı programımız ile etkili şekilde mail kampanyalarını oluşturuyor ve dönüşümlerin takibini yapıyoruz. Özellikle hizmet ya da eğitim satmak için oluştuğumuz funnel (huni) pazarlaması ile kısa sürede yüksek dönüşüm elde ediyoruz.

Özel html mail tasarımları ile firma ya da kuruluşunuza özel tasarım gerçekleştiriyor, diğer rakiplerinize karşı ilgi odağı olmayı amaçlıyoruz.

Dijital Pazarlamaya mı İhtiyacınız Var?

Gelişmiş stratejilerimiz ile web dünyasındaki varlığınızı arttırmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup ücretsiz teklif alabilirsiniz.