BACKLİNK PAKETLERİ

Backlink Paketleri

SEO, Onpage ve Off Page olarak ikiye ayrılır. Onpage kısmı sitenini içerisindeki optimizasyonların yapılmasıdır. Off Page çalışmalar ise siteye backlink alınmasıdır. Tek tek backlink almak yerine Seoskop.com un sizlere sunduğu Backlink paketleri ile birden fazla hizmeti aynı anda alabilirsiniz. Farklı sektörlerdeki sitelerden sizler için backlink alarak sitenizi Google üzerinde yükseltiyoruz.

Backlink paketleri her sektörden farklı siteleri kullanmamızın sebebi sitenizin birden fazla kategoride tanıtım gerçekleştirip Google da tam bir güvenilirlik sağlamanızdır.

Kaliteli Backlink Paketleri

Backlink, web sitenizin diğer sitelerde tanıtımını yaparak link eklemesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede Google botları o web sitesini gezdiğinde sizin sitenizin orada olduğunu görür. Bu şekilde sitelerden gelen backlinkler ile sitenizi hedef anahtar kelimenizde yükselmenize olanak sağlar. Backlink paketleri ile websitenizin tanıtımını 100 den fazla platformda gerçekleştirerek kaliteli backlink paketleri ne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Backlink Paketi Fiyatları

Backlink paketi fiyatları, alınacak backlinkin kalitesine ve çokluğuna göre değişmektedir. Her zaman en çok hit getirecek ve kalıcı bağlantılar oluşturabilecek olan backlinkler sözlüklerdir. Sözlüklere her gün binlerce insan giriş yapıyor ve orada vakit geçiriyor. Bu sayede sizin tanıtımınız ve sitenizi görmüş oluyorlar. Bu sayede hem markanız/isminiz tanınmış oluyor, hem de sitenize ziyaretçi kazanmış oluyorsunuz.

Kaliteli Backlinkler

Web sitenize backlink alırken link alacağınız siteyi incelemenizde fayda vardır. Bazı sitelerde Da ve Pa değerleri düşük olduğu için sitenize pek bi faydası olmayabilir. Bunun yanında spam skoru yüksek sitelerden de link alırsanız bu da sizin için hoş olmayan sonuçları görmenize sebep olabilir. Backlink paketleri ile çalışma yapılacağı zaman sadece tek bir anahtar kelime ile çalışma yapılmaması gereklidir. Birden fazla anahtar kelime için çalışma yaparak aşırı optimizasyondan sitenizi korumuş olursunuz. Aksi halde sürekli olarak aynı kelime için link çalışmak sizleri ilerleyen zamanda spama sokabilir.

Ne Sıklıkla Backlink Alınmalı?

Backlink almanın bir zamanı yoktur. İstenildiği zaman backlink alınabilir. Fakat alınan backlinkler birden fazla olacak şekilde ise bunun belirli zaman aralıklarına yayılması gereklidir. Örneğin 100 forum tanıtımı alınacak ise bunu 1 ay sürede eşit zamanlara bölerek yapmak gereklidir. Bir gün içerisinde 100 adet forum tanıtımı almak sitenizin Google Manuel İşlemler kısmına düşmesine sebebiyet verebilir. Seoskop.com olarak sattığımız backlink paketlerinde çalışmaları belirli zamanlara yararak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sitenize herhangi bir zarar gelmiyor ve düzenli ekleme ile site konumuzda gözle görülür bir artış gözlenebiliyor.

Backlink paketlerinin Faydası Nedir?

Backlink paketleri, sitenizi diğer sitelerde tanıtmaya yarar. Bu sitelerde tanıtılan hedef siteye bağlantı verilir. Verilen bağlantı üzerinden trafik akışı olması sağlanır. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarının robotları sitenizin anahtar kelimesini daha iyi tanır sizleri verilen anahtar kelimede daha iyi konumlara getirmeyi hedefler. Tabi bu etki alınan sitenin değerlerine göre değişmektedir. Bu yüzden backlink alırken dikkatli olmak gereklidir. Yapılan küçük hatalar, (harf ya da link hataları) sitenizin sıralamasında büyük dalgalanmalara sebep olabilir. Backlink hizmeti alacağınız zaman bunu bir uzman yardımıyla yapmanız sizleri oluşabilecek sorunları en aza indirmenizi sağlayacaktır.