Backlink paketleri ile siteniz Google gözünde daha otoriter olsun. Kaliteli backlink ile anahtar kelimelerde sıralamanız artsın. Sizlere en uygun paketi seçin hızlı şekilde rakiplerinize fark atın.

Backlink Paketleri

Backlink paketleri ile zirveye çıkın!

SEO, Onpage ve Off Page olarak ikiye ayrılır. Onpage kısmı sitenini içerisindeki optimizasyonların yapılmasıdır. Off Page çalışmalar ise siteye backlink alınmasıdır. Tek tek backlink almak yerine Seoskop.com un sizlere sunduğu Backlink paketleri ile birden fazla hizmeti aynı anda alabilirsiniz. Farklı sektörlerdeki sitelerden sizler için backlink alarak sitenizi Google üzerinde yükseltiyoruz.

Backlink paketleri her sektörden farklı siteleri kullanmamızın sebebi sitenizin birden fazla kategoride tanıtım gerçekleştirip Google da tam bir güvenilirlik sağlamanızdır.

Backlink paketleri ile hedeflenen anahtar kelimeniz üzerinde Google ve diğer arama motorlarında yükselme sağlayabilirsiniz. Artan sıralamanız ile birlikte hem marka bilinirliğiniz hem de arama motorlarındaki görünürlüğünüz artacaktır. Bu sayede potansiyel müşterileriniz tarafından hem daha akılda kalıcı bir isme sahip olabilir hem de onların sizleri daha fazla tercih etmesine olanak sağlar.

Kaliteli Backlink Paketleri

Backlink, web sitenizin diğer sitelerde tanıtımını yaparak link eklemesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede Google botları o web sitesini gezdiğinde sizin sitenizin orada olduğunu görür. Bu şekilde sitelerden gelen backlinkler ile sitenizi hedef anahtar kelimenizde yükselmenize olanak sağlar. Backlink paketleri ile websitenizin tanıtımını 100 den fazla platformda gerçekleştirerek kaliteli backlink paketleri ne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Backlink Paketi Fiyatları

Backlink paketi fiyatları, alınacak backlinkin kalitesine ve çokluğuna göre değişmektedir. Her zaman en çok hit getirecek ve kalıcı bağlantılar oluşturabilecek olan backlinkler sözlüklerdir. Sözlüklere her gün binlerce insan giriş yapıyor ve orada vakit geçiriyor. Bu sayede sizin tanıtımınız ve sitenizi görmüş oluyorlar. Bu sayede hem markanız/isminiz tanınmış oluyor, hem de sitenize ziyaretçi kazanmış oluyorsunuz.

Kaliteli Backlinkler

Web sitenize backlink alırken link alacağınız siteyi incelemenizde fayda vardır. Bazı sitelerde Da ve Pa değerleri düşük olduğu için sitenize pek bi faydası olmayabilir. Bunun yanında spam skoru yüksek sitelerden de link alırsanız bu da sizin için hoş olmayan sonuçları görmenize sebep olabilir. Backlink paketleri ile çalışma yapılacağı zaman sadece tek bir anahtar kelime ile çalışma yapılmaması gereklidir. Birden fazla anahtar kelime için çalışma yaparak aşırı optimizasyondan sitenizi korumuş olursunuz. Aksi halde sürekli olarak aynı kelime için link çalışmak sizleri ilerleyen zamanda spama sokabilir.

Ne Sıklıkla Backlink Alınmalı?

Backlink almanın bir zamanı yoktur. İstenildiği zaman backlink alınabilir. Fakat alınan backlinkler birden fazla olacak şekilde ise bunun belirli zaman aralıklarına yayılması gereklidir. Örneğin 100 forum tanıtımı alınacak ise bunu 1 ay sürede eşit zamanlara bölerek yapmak gereklidir. Bir gün içerisinde 100 adet forum tanıtımı almak sitenizin Google Manuel İşlemler kısmına düşmesine sebebiyet verebilir. Seoskop.com olarak sattığımız backlink paketlerinde çalışmaları belirli zamanlara yararak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sitenize herhangi bir zarar gelmiyor ve düzenli ekleme ile site konumuzda gözle görülür bir artış gözlenebiliyor.

Backlink Paketleri Zararlı mıdır?

Backlink zaten SEO’nun ana temellerinden bir tanesidir Bu yüzden backlinklerin zararlı olma gibi bir durumu yoktur. Sadece bilinçsizce alınan, backlink aldığınız site değerlerini test etmeden ya da çok sık şekilde alınan backlinkler web sitenizi zarara uğratacaktır. Bu yüzden backlink alırken yapılması gereken en önemli şey yapılacak işlemleri belli bi zamana yaymaktır. Bu sayede hem daha iyi sonuçlar alınacaktır hem de yapılan çalışmalar daha etkili şekilde etkisini gösterecektir.

Alınan Backlinkler Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Etki gösterme süresi hem Google botlarına hem de backlink alınan web sitenin değerlerine göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden çalışmanın sonuçlarını 7 ile 21 gün arasında almaya başlayabilirsiniz.

Çok Backlink Almak İyi midir?

Bu durum web sitenize ve sektörünüze göre değişmektedir. Kısa süre içerisinden yüzlerce binlerce işlem yapmak tabiki web sitenizi spama sokabilir. Bu yüzden bir uzman yardımı ile kelime rekabetinizi, web site analizinizi ve rakiplerinizi analiz ederek buna göre karar verebilirsiniz. En pahalı paket en faydalı paket diye bir durum söz konusu değildir.

Backlinkler Kaybolur mu?

Hangi siteden backlink alırsanız alın, sizin web sitenizin linki siteden kaldırılır ise o backlink kaybolur. Diğer bir seçenek ise backlink alınan web sitenin kapanmasıdır. Bizim kullandığımız siteler uzun yıllardır kullanılan ve sürekli olarak ziyaret edilen web sitelerdir. Bu yüzden silinme, kapanma vb gibi işlemler minimum derecededir.

SEO Optimizasyon mu Backlink Paketi mi?

Öncelikle web sitenizin SEO değerlerini bilmeniz gereklidir. Bunun içinde hem kendi web sitenizin hem de rakiplerinizin detaylı olarak incelenmesi gereklidir. Web sitenizin iç optimizasyon aşamaları tamamen gerçekleştirildikten sonra sitenize kaliteli backlink paketleri  ya da tanıtım yazıları satın alabilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirirken her zaman olduğu gibi aşırıya kaçınılmamalıdır.