Sözlük Backlink

$29.99 /Month

 

Backlink Paketleri

Seo’da en önemli işlemlerden bir tanesi ”Off Page Seo” denilen site dışı SEO’dur. Site dışı SEO için genellikle diğer web sitelerinden backlink alınır. Backlink; bir siteden hedef siteye link çıkışı sağlanması ile oluşur. Bu sayede Google botları web sitesini tararken link verilen siteyi değerli sayarak sıralamada üst konumlara çıkmasını sağlar. Web sitelerine kaliteli backlinkler aralak Google sıralamasında üst konumlara çıkabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kısım alacağınız sitelerin değerlerinin iyi durumda olmasıdır. Eğer değerleri düşük web sitelerinde link alırsanız sizlerin sitesi de spam riski altına girebilir. Ayrıca her backlink paketi de web sitenizin işine yaramayabilir. Web sitenize en iyi fayda sağlayacak backlinkler sektörünüz ile alakalı web sitelerinden alacaklarınızdır. Örneğin bu web sitesi SEO ve Dijital Pazarlama üzerine kurulmuş bir web sitesidir. Bu site için backlink alınacağı zaman Dijital Pazarlama üzerine kurulmuş bir web sitesinden link almak web sitenin sıralaması açısından büyük derecede etkileyici olacaktır. Fakat diğer Dijital Pazarlama siteleri benim rakibim olduğu için kendi web siteme link çıkışı sağlayamam. Bu yüzden daha kaliteli web sitelerinden, DA ve PA değeri yüksek olan, Alexa değerleri düşük olan, Google News ya da MOZ kaydı olan web sitelerinden backlink almam web sitem için yine aynı düzeyde etki sağlayacaktır.

Backlink Paketleri

SEO, Onpage ve Off Page olarak ikiye ayrılır. Onpage kısmı sitenini içerisindeki optimizasyonların yapılmasıdır. Off Page çalışmalar ise siteye backlink alınmasıdır. Tek tek backlink almak yerine Seoskop.com un sizlere sunduğu Backlink paketleri ile birden fazla hizmeti aynı anda alabilirsiniz. Farklı sektörlerdeki sitelerden sizler için backlink alarak sitenizi Google üzerinde yükseltiyoruz.

Backlink paketleri her sektörden farklı siteleri kullanmamızın sebebi sitenizin birden fazla kategoride tanıtım gerçekleştirip Google da tam bir güvenilirlik sağlamanızdır.

 

Kaliteli Backlink Paketleri

Backlink, web sitenizin diğer sitelerde tanıtımını yaparak link eklemesi ile gerçekleştirilir. Bu sayede Google botları o web sitesini gezdiğinde sizin sitenizin orada olduğunu görür. Bu şekilde sitelerden gelen backlinkler ile sitenizi hedef anahtar kelimenizde yükselmenize olanak sağlar. Backlink paketleri ile websitenizin tanıtımını 100 den fazla platformda gerçekleştirerek kaliteli backlink paketleri ne sahip olmanızı sağlıyoruz.

 

Backlink Paketi Fiyatları

Backlink paketi fiyatları, alınacak backlinkin kalitesine ve çokluğuna göre değişmektedir. Her zaman en çok hit getirecek ve kalıcı bağlantılar oluşturabilecek olan backlinkler sözlüklerdir. Sözlüklere her gün binlerce insan giriş yapıyor ve orada vakit geçiriyor. Bu sayede sizin tanıtımınız ve sitenizi görmüş oluyorlar. Bu sayede hem markanız/isminiz tanınmış oluyor, hem de sitenize ziyaretçi kazanmış oluyorsunuz.

 

Kaliteli Backlinkler

Web sitenize backlink alırken link alacağınız siteyi incelemenizde fayda vardır. Bazı sitelerde Da ve Pa değerleri düşük olduğu için sitenize pek bi faydası olmayabilir. Bunun yanında spam skoru yüksek sitelerden de link alırsanız bu da sizin için hoş olmayan sonuçları görmenize sebep olabilir. Backlink paketleri ile çalışma yapılacağı zaman sadece tek bir anahtar kelime ile çalışma yapılmaması gereklidir. Birden fazla anahtar kelime için çalışma yaparak aşırı optimizasyondan sitenizi korumuş olursunuz. Aksi halde sürekli olarak aynı kelime için link çalışmak sizleri ilerleyen zamanda spama sokabilir.

 

Ne Sıklıkla Backlink Alınmalı?

Backlink almanın bir zamanı yoktur. İstenildiği zaman backlink alınabilir. Fakat alınan backlinkler birden fazla olacak şekilde ise bunun belirli zaman aralıklarına yayılması gereklidir. Örneğin 100 forum tanıtımı alınacak ise bunu 1 ay sürede eşit zamanlara bölerek yapmak gereklidir. Bir gün içerisinde 100 adet forum tanıtımı almak sitenizin Google Manuel İşlemler kısmına düşmesine sebebiyet verebilir. Seoskop.com olarak sattığımız backlink paketlerinde çalışmaları belirli zamanlara yararak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede sitenize herhangi bir zarar gelmiyor ve düzenli ekleme ile site konumuzda gözle görülür bir artış gözlenebiliyor.