ADANA SEO

 

Adana SEO

Hizmet verdiğiniz sektörde web sitenizin lider durumda olmasını istemez misiniz? Hemen her web sitesi sahibi bunu ister. Google ya da diğer arama motorları üzerinde anahtar kelime araması yapıldığında ilk sayfada hatta ilk sırada çıkan web siteleri, dijital platform üzerinde ne çok kazanan web siteleridir. Sizlere sunduğumuz Adana SEO hizmeti ile Adana’da sektörel firma web sitenizi Google ve diğer arama motorları üzerinde çok daha iyi konumlara getiriyoruz. Nasıl olduğunu ve detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan ya da iletişime geç butonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana Seo Faydaları Nelerdir?

Adana Seo Ajansı olarak sizlerin sektörünüze en uygun olan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hem Google üzerinde hızlı bir yükselme sağlıyor hem de domain otoritesini arttırarak rakiplerinizin sizlerin önünne geçmeye fırsat vermiyoruz. Seoskop olarak verdiğimiz hizmetler yükselme garantilidir. Eğer web sitenizin mevcut sıralama konumunda herhangi bir değişiklik olmaz ya da daha alt sıralamalara düşerse paranızı iade ediyoruz. 6 yıllık sektörü faaliyetimizde olumsuz bir durumla hiç karşılaşmadık. Binlerce mutlu müşteri edindik.  Google da ilk sırada yüzlerce ilk sayfada binlerce referansımız mevcuttur. Kaliteli bir hizmet arayışındaysanız bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Adana SEO Hizmeti

Neler Yapıyoruz?

1- Web site analizi

Adana SEO hizmetinde ilk olarak web sitenizin analizini yapıyoruz. Bu analiz sonucu siteniz ile bilgilere ulaşıyor seo alt yapısına sahip olup olmadığınızı kontrol ediyoruz. İç seo optimizasyonu olmayan web siteleri her zaman daha zor yükselirler. Yükseldiklerinde ise otorite kaybından sıralamalarda sürekli kayıplar yaşarlar.

2- Anahtar Kelime Analizi

Bu aşamada hizmet verdiğiniz sektöre ait anahtar kelimeleri topluyor, analiz ediyor ve aranma hacmi yüksek size en iyi geri dönüşü sağlayacak anahtar kelimeleri H etiketlerine uygun şekilde web sitenize yerleştiriyoruz. Bu sayede en iyi dönüşümleri almanız için emek veriyoruz.

3- Otorite ve Marka Bilinirliği Arttırma

Firma isminizi sektörünüz ile alakalı web sitelerinde tanıtım yazısı yayınlatarak bilinirliğini ve otoritesi arttırıyoruz. Bu sadece web sitenizin ismi daha çok yerde geçiyor, daha fazla trafik alıyor ve otoriter backlinkler elde etmiş oluyoruz.

4- Backlink Desteği

Diğer web sitelerinden aldığımız backlinkler ile web sitenizin anahtar kelimesini güçlendiriyor, Link Profil Otoritesini arttırıyoruz.

5- Telefon ve Mail Desteği

Web siteleriniz hakkında aklınıza takılan tüm sorunları danışmanlık verdiğimiz sürece yanıtlıyoruz. Haftalık ve aylık raporlamalar ile sizlere web sitenizin durumu hakkında sürekli bilgi veriyoruz.